5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Problemy

Błędy na randkach Internetowych,

Submitted by on 2/07/2010 – 09:00Komentarze (0)

czyli „co ja takiego powiedziałam, że nie odbiera moich maili?”

Poznawanie osób za pomocą internetowych serwisów randkowych, nieco różni się od standardowego „zaznajamiania się”. Znacznie większy nacisk jest tu położony na komunikacja – zatem to co mówimy i jak mówimy, będzie miało nieco większe znaczenie dla tego, czy zostaniemy odrzuceni, czy też zaproszeni na bezpośrednie spotkanie. Telegraph, przygotował listę najczęściej popełnianych błędów komunikacyjnych, które powodują, że druga strona dyskretnie ukrywa się za zasłoną milczenia, lub mówi wprost – „nie pisz do mnie więcej”.

Randki internetowe – błędy mężczyzn

Kłamstwa w profilu

Jeśli w trakcie rozmowy kobieta zorientuje się, że zamiast rozmawiać z 30 letnim, przystojnym bankowcem, rozmawia z 40 letnim łysiejącym bezrobotnym, to nic dziwnego, że ucina kontakt.

Rozmowa o eks

Kobieta, która chce budować swój związek, na pewno nie ma ochoty wysłuchiwać o przymiotach swojej poprzedniczki.

Błędy i literówki

Dla kobiet, które są częściej nastawione na szczegóły niż mężczyźni- błędy, literówki, skróty typu ASAP, WTF, IMHO świadczą o tym, że mężczyzna jest niedojrzały, nie przywiązuje wagi do tego jak wypadnie (czyli mu nie zależy) oraz że nie jest nadmiernie rozwinięty intelektualnie.

Nachalność

Nacisk na spotkanie po wymianie 3 maili to zbyt dużo dla większości kobiet, które wolą mężczyznę poznać nieco lepiej, zanim zdecydują się na randkę z kompletnie obcą osobą.

Podteksty seksualne

W niewielkim stopniu, podteksty seksualne w rozmowie są stymulujące. Jeśli jednak mężczyzna wtrąca je do każdego zdania, zamiast interesujących robią się męczące i pokazują, że meżczyźnie zależy jedynie na seksie.

Brak podtekstów seksualnych

Całkowity brak podtekstów to jednocześnie oznaka braku zainteresowania drugą osobą. Najczęściej kobiety interpretują to tak, że są „materiałem na przyjaciółkę”- po co więc tracić czas.

Seks wprost

W drugim mailu mężczyzna proponuje łóżko? Poza wyjątkami, na odpowiedź nie warto liczyć.

Nieśmiałość

Odrobina nieśmiałości jest podniecająca – jeśli jednak mężczyzna jest przez nią sparaliżowany i odpowiada monosylabami, to szansa na to, że kobiecie będzie chciało się wyciągać z mężczyzny zdanie po zdaniu są nikłe.

Randki internetowe – błędy kobiet

Tematy, które zabijają

Kilku tematów kobiety powinny unikać podczas rozmów ze świeżo poznanymi mężczyznami – są to opery mydlane, filmy romantyczne, zakupy, poradniki samopomocowe – dla mężczyzn te tematy są nudne i powodują, że pragną oni salwować się ucieczką. Do tego, kobieta która ogląda opery mydlane, najczęściej w oczach mężczyzny, jest po prostu głupia.

Rozmowa o eksie

Ta sama zasada, jak przy mężczyznach – on nie ma ochoty o nim słuchać.

Świetna praca i wysoka pensja

Jeśli kobieta ma wysokie stanowisko i świetnie zarabia, może to działać na mężczyzn onieśmielająco. W takich sytuacjach lepiej pozostawić temat rozmowy o tym czym się zajmujesz na nieco później.

Rozmowy po pijaku

Kobiety w zwyczaju mają siadać do komputera z lampką wina, a po całej butelce robią się emocjonalne i zalewają rozmówce emocjami. Reakcją najczęstszą jest ucieczka.

Małżeństwo, dzieci, plany matrymonialne

Może niekoniecznie po pierwszych pięciu mailach???

Seks na pierwszym spotkaniu

Kiedy to kobieta jako pierwsza zaczyna mówić o seksie, mężczyzna może poczuć się traktowany przedmiotowo.

Popularity: 1% [?]

Źródło tekstu: www.telegraph.co.uk/health/men_shealth/3356075/Internet-dating-was-it-something-I-said.html?utm_source=tmg&utm_medium=TD_internet&utm_campaign=dating0207

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)