5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Uczucia

Jak pomóc przyjacielowi znaleźć dziewczynę?

Submitted by on 23/06/2010 – 09:003 komentarze

Twój znajomy od dawna jest sam i stale narzeka na brak dziewczyny? Jeśli zależy Ci na tym aby był szczęśliwy i chcesz mu pomóc w znalezieniu partnerki, możesz zastosować kilka prostych sposobów na to, by zwiększyć szanse swojego znajomego na „związkowym rynku”.

Znajdź przyczynę

To dlaczego ktoś ma problemy ze znalezieniem partnera, mogą być bardzo różne i zależne od wielu czynników. Nie ulega jednak wątpliwości, że aby kogoś móc poznać, trzeba nowe osoby po prostu spotykać. Jeśli życie Twojego przyjaciela ogranicza się do pracy i domu, nic dziwnego, że nikogo nie poznaje. Innymi częstymi powodami braku partnera są nierealistyczne oczekiwania, poczucie niskiej wartości (wtedy osoba samotna sama przedstawia się wszystkim tak, jakby do żadnego związku się nie nadawała) lub niechlujny, zaniedbany wygląd (nie chodzi tu o urodę, lecz o braki w higienie). Kiedy znasz przyczynę, łatwiej jest Ci coś z nią zrobić (np. zabrać przyjaciela na podwójną randkę lub namówić go, by mył się częściej)

Nierealistyczne oczekiwania

Zapytaj swojego przyjaciela, jaka powinna być jego dziewczyna. W ten sposób sprawdzisz, czy czasem nie chodzi tu o wygórowane oczekiwania, których nie jest w stanie spełnić żadna kobieta. Jeśli tak jest, zanim zaczniesz zabierać go na podwójne randki, trzeba zadbać o to, by jego wyobrażenia nieco dopasować do realiów.

Randki on-line

Wiele samotnych osób, nie decyduje się na szukanie partnera w internecie, gdyż uważają, że randkowanie online jest dla „smutnych desperatów”, którzy nie mają juz innego wyboru. Wytłumacz swojemu znajomemu, że to nieprawda. Ogromna ilość użytkownik serwisów randkowych musiałaby świadczyć w takiej sytuacji o tym, ze 1/3 świata to desperaci! Poszukaj wśród swoich znajomych przykładów par, które poznały się przez internet. Opowiedz ich historię znajomemu.

Imprezy, hobby, zainteresowania

Namów znajomego, by zaczął częściej oddawać się swojemu hobby. Jeśli tylko nie jest to modelarstwo, to każde zainteresowanie to szansa na spotkanie partnera, który podziela nasze pasje. Zachęcaj znajomego do korzystania z wszelkich okazji do tego, by wychodzić z domu i wchodzić w nowe środowiska.

Podwójna randka

Jeśli sam jesteś w związku, możesz zaprosić przyjaciela do siebie i jednocześnie zaprosić inną osobę, która Twoim zdaniem mogłaby przypaść mu do gustu. Przecież jeśli nie zaiskrzy, to nic się nie stanie.

Macie jeszcze jakieś inne pomysły jak pomóc?

Popularity: 1% [?]

3 komentarze »

  • aaa pisze:

    ja szukam od bardzo dawna dziewczyny i normalnie sie zalamuje i sie chyba zabije jeśli ktoś ma jakieś dobre rady prosze pisać GG:11124529

  • astafakasta pisze:

    ja już nie szukam jest jak jest a po co mi to gdyby miało z dziewczyną być tylko gorzej ale myślę że jednak będzie lepiej tylko kiedy nie wiem kiedy może kogos spotkam interesującego

  • astafakasta pisze:

    najważniejsze najpierw to dojść do siebie jesli się człowiek źle czuje to nikt nie będzie się z nim męczył

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)