5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Problemy

Konferencja o miłości – 21-22 maja

Submitted by on 16/05/2010 – 09:09Komentarze (0)

Neurochemia miłości, warianty kulturowe cosmokobiety, turystyka seksualna w Ciechocinku – oto zaledwie niektóre z tematów badawczych, które realizowały interdyscyplinarne zespół studentów poznańskich w ramach projektu Lo/V1E1 – współczesne dyskursy o miłości.  Zainteresowanych tematem, zapraszam do zapoznania się z tematyką i terminem konferencji:

Co znaczy kochać w epoce Internetu, globalizacji, indywidualizmu iświńskiej grypy?Czy oblicze miłości XXI-ego wieku przypomina jeszcze to, które znaliludzie żyjący w poprzednich wiekach?Czy może tempo przemian zachodzących we współczesnych społeczeństwach sprawiło,że przestaliśmy za nimi nadążać i niektóre przejawy miłości wydają sięnam obce i niezrozumiałe?

Na te i inne pytania można uzyskać odpowiedzi podczas Konferencji „Współczesne dyskursy o miłości” która odbędzie się 21-22 maja w Poznaniu przy ulicy Szamarzewskiego 89(Wydział Nauk Społecznych).

Celem przedsięwzięcia jest uchwycenie i prezentacja złożonościponadczasowego zjawiska, jakim jest miłość,w znaczeniach nadawanych mu przez kulturę współczesną. Dążymy dointerdyscyplinarnego ujęcia tego zjawiska,przełamując jednocześnie tradycyjne rozumienie poszczególnychdyscyplin naukowych.Próbując odpowiedzieć na pytanie „Co znaczy kochać w XXI wieku?” podejmujemy wysiłek narażonegona wiele nieporozumień dialogu pomiędzy poszczególnymi dyskursami,dokonujemy „przekładu perspektyw”,przy pomocy którego chcemy zaproponować nowe sposoby tego co wieluuważa ze sens naszej egzystencji.

Konferencja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych tematem miłości, zatem jeśli jesteś zainteresowany, chcesz poznać ciekawychludzi,podyskutować i dowiedzieć się czegoś nowego to zapraszamy serdecznie.W celu zapoznania się ze szczegółami polecamy naszą stronę internetową- lov1e1.pl

Popularity: 1% [?]

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)