5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Twórczość

KONKURS FOTOGRAFICZNY – Emocje to nasze życie

Submitted by on 28/01/2009 – 09:34Komentarze (0)

KONKURS FOTOGRAFICZNY – Emocje to nasze życie. Towarzyszą nam na każdym kroku i w każdej sytuacji. Pokażcie wasze najbardziej naładowane emocjami zdjęcia – interpretujcie temat jak chcecie. Radosny uśmiech, zaciśnięte ze złością pięści, a może po prostu – piękno. W konkursie liczy się jakość i oryginalność! Prace zgłaszać można do 3 marca 2009.

www.yeppas.pl/konkursy/emocje

 
Yeppas.pl to portal, na którym każdy użytkownik może stworzyć swój konkurs, jak i brać udział w innych. Zadaniem właściciela konkursu jest zdobycie jak największej liczby uczestników poprzez promowanie konkursu w internecie. Yeppas biorąc pod uwagę popularność i temat przyznaje właścicielowi jak i nagrodzonemu autorowi zdjęcia, nagrodę. Ta, w zależności od rangi konkursu waha się od smyczy formuły 1 do aparatu fotograficznego. Szanse ma każdy, dlatego warto brać udział w konkursach i wygrywać nagrody!

Popularity: 1% [?]

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)