5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Różności

Łagodzenie objawów zakażeń intymnych

Submitted by on 26/01/2017 – 19:36Komentarze (0)

intimi

Dyskomfort związany z infekcjami intymnymi bywa niezwykle uciążliwy. Jak się można w prosty sposób pozbyć zakażenia i jak przeciwdziałać takim sytuacjom?

Pochwa to miejsce w ciele kobiety, które jest zapełnione różnymi bakteriami, które tworzą jej naturalna florę. Jednak zdarzają się sytuacje w życiu kobiety, kiedy system obronny organizmu przestaje spełniać swoją funkcję, zachwiana równowaga flory bakteryjnej może spowodować rozwinięcie się stanu zapalnego. Sytuacjami, które narażają kobietę na złapanie infekcji, są chwile osłabienia organizmu i odporności, podczas antybiotykoterapii, ciąży, połogu czy klimakterium. Sytuacjami sprzyjającymi rozwijaniu się infekcji jest korzystanie  z sauny, basenu, a także kąpieli w morzu czy jeziorze.  Częściej chorują kobiety, które współżyją seksualnie. Nietrudno wtedy o przeniesienie bakterii okolic odbytu na narządy płciowe. Infekcje może rozwinąć brak odpowiedniej higieny intymnej, szczególnie podczas długich podróży, a także korzystanie z toalet publicznych.

Polecanymi produktami, które poradzą sobie z dyskomfortem odczuwalnym podczas infekcji, są specjalistyczne żele do łagodzenia zakażeń, jak np. prOVag żel. Zawiera on w swoim składzie substancję aktywną, wytwarzaną przez bakterie kwasu mlekowego, tzw. metabolity Lactobacillus, działającą przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczno, utrzymująca kwaśne pH pochwy na odpowiednim poziomie.

Niezwykle istotny jest fakt, że produkt ten jest idealnie dopasowany do mikroflory Polek. W związku z dużymi różnicami między populacjami ważne jest, dla skuteczności probiotyków, by ich skald był jak najlepiej spersonalizowany dla osób pochodzących z danego terenu.

Pozytywna opinia Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a także liczne badania i otrzymane certyfikaty świadczą o skuteczności produktu. 90% badanych kobiet stwierdziło, że żel prOVag złagodził podrażnienia wywołane infekcjami, 97% było tak zadowolonych z produktu i jego aplikacji, że poleciłoby innym kobietom ten konkretny produkt, a 8 na 10 kobiet zauważyło nawilżenie i dokładniejszą pielęgnację intymnych okolic.

Dość znaczącą zaletą jest niezwykle komfortowa formuła żelu, która nie brudzi bielizny, a o jego wydajności świadczy fakt, że jedno opakowanie probiotyku wystarczy nawet na 100 aplikacji.

Popularity: 1% [?]

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)