5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Problemy, Uczucia

Problemy z podrywaniem. Kto ma większe?

Submitted by on 20/07/2009 – 09:00Komentarze (0)

podrywInternet w łatwy sposób ujawnia to, co zastanawia młodych ludzi (młodych z racji tego, że w większości, z Internetu korzystają osoby młode w przedziale wiekowym od kilkunastu do trzydziestu kilku lat). Jednym z dość popularnych tematów nurtujący młode osoby jest temat – jak poderwać osobę płci przeciwnej. Kto ma z tym więcej problemów? Dziewczyny czy chłopcy?

Najpierw sprawdźmy czy problemy z podrywaniem istnieją. Za pomocą narzędzia Google Trends, które analizuje wpisywane w wyszukiwarkę zapytania wynika, że pytanie „jak poderwać chłopaka” i „jak poderwać dziewczynę” są jak najbardziej rzeczywiste. Ku zaskoczeniu, to nie chłopcy mają większe problemy z podrywem, lecz dziewczyny. Zapytanie „jak poderwać chłopaka” pojawia się w wyszukiwarkach średnio dwa razy częściej!

poderwac-zbiorczoKorzystając z kolejnego narzędzia Google (służącego analizie słów kluczowych) sprawdzamy jakie zapytania związane z podrywaniem chłopaka lub dziewczyny wpisujemy najczęściej w wyszukiwarkę. Tu zaskoczenie jest mniejsze. Chłopców interesuje po prostu temat „jak poderwać dziewczynę”, dziewczyny zaś, szukają takich tematów jak: „jak poderwać chłopaka skutecznie” czy „jak poderwać chłopaka ze szkoły, podwórka, osiedla”. Jak widać więc, dziewczyny są nastawione na większy konkret i uważają że tryb czy też sposób podrywania dostosować trzeba do konkretnego modelu.

Czego jeszcze możemy dowiedzieć się o problemach z podrywaniem?
Ze wskazań wyszukiwarki i Google Trends wynika, że największe problemy z poderwaniem chłopaka mają dziewczyny z podkarpackiego – to one najczęściej pytają o metody. Na drugim miejscu jest lubelskie i warmińsko – mazurskie. W przypadku problemów z dziewczynami przodują Lublinianie.

A Ty? Jakie masz problemy z podrywaniem?

Popularity: 2% [?]

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)