5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Wizualizacje

Ślub po japońsku – żywy mężczyzna i dziewczyna z mangi

Submitted by on 5/12/2009 – 09:00Komentarze (1)

nenePamiętacie jak kilka miesięcy temu pisałam o tym, że młodzi japończycy zakochują się w postaciach z japońskiej Mangi? Choć wydaje się to niezwykle dziwaczne, lub nawet trąci zaburzeniem emocjonalnym to okazuje się, że jest to moda coraz mocniej wtapiająca się w japoński krajobraz. Do tego stopnia, że kilka dni temu odbył się pierwszy ślub między żywym mężczyzną a animowaną dziewczyną.

Oczywiście, prawo japońskie nie zezwala na ślub z postacią z kreskówki, ceremonia zaślubin miała więc charakter bardziej symboliczny niż prawny, jakkolwiek w ceremonii brał udział prawdziwy duchowny. Sal9000 – taki pseudonim nosi szczęśliwy małżonek, poślubił Nene Anegasaki -postać z gry Love Plus. Ceremonię możecie obejrzeć na nagraniu. Podobno, mężczyzna po usłyszeniu „możesz pocałować pannę młodą” zrobił fellatio postaci wyświetlonej na ekranie Nintendo – niestety na filmie nie widać zadowolenia szczęśliwej małżonki.

Popularity: 2% [?]

Źródło tekstu: www.boingboing.net/2009/11/24/footage-from-the-fir.html

Komentarze (1) »

  • Gander pisze:

    „zrobił fellatio postaci wyświetlonej na ekranie” – to chyba miało być „cunnilingus”? Jest to odpowiednik fellatio u kobiet.

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)