5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Psychologia

Stanik , który rozpoznaje pożądanie

Submitted by on 22/04/2010 – 09:00Komentarze (0)

Stanik, który reaguje na przystojnego mężczyznę i sam nieco się pompuje, aby uwydatnić Twoje atuty? Brzmi jak scenariusz kiepskiego filmu erotycznego? Tymczasem to czysta rzeczywistość. Smart Memory Bra, który pochodzi ze Słoweńskiej firmy Lisca, działa właśnie tak!

Kobiety, które znajdą się w bliskiej odległości od osoby, która się im podoba, zaczynają swój godowy taniec – odchylają głowę, bawią się włosami, a przede wszystkim prostują i wypinają pierś do przodu. Po co? Po to aby samiec zwrócił baczną uwagę na to, co uważa za jeden z większych atutów kobiety – czyli jej piersi. Stanik Smart Memory Bra sam sprawi, że Twój biust stanie się bardziej powabny i wyda się mężczyźnie większy i pełniejszy.

Stanik który stworzyła Lisca, a którego druga nazwa to „Horny Bra” to push up. Ale push up niezwykły – podnosi piersi wtedy, kiedy na horyzoncie pojawia się smaczny kąsek w postaci ciekawego i podobającego się nam mężczyzny. Skąd jednak biustonosz wie, który facet nam się podoba?

Otóż tkanina w biustonoszu reaguje na ciepło naszego ciała. A kiedy robimy się podniecone, temperatura rośnie. W efekcie stanik może ”rozpoznać” tego atrakcyjnego mężczyznę.

Twórcy biustonosza sprzedawanego w cenie 25£ uważają, że jest to świetny pomysł, a do tego, biustonosz ma być zawsze idealnie dopasowany – reaguje bowiem na ciepło i będzie idealnie dopasowywał się do ciała.

I jak Wam się taki pomysł podoba? Ja bałabym się tego, że mój facet błyskawicznie zorientowałby się, że już na mnie NIE działa…

Popularity: 1% [?]

Źródło tekstu: www.trendhunter.com/trends/smart-memory-bra-lisca

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)