5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Różności

Wejście w dorosłość w niezapomnianym stylu

Submitted by on 3/10/2014 – 15:10Komentarze (0)


Dlatego dorośli, wybierając prezent na 18 dla swojego dziecka czy ukochanego wnuczka, powinni stanąć na wysokości zadania i wybrać coś, o czym dziecko od dawna marzyło. I raczej nie będzie to kurs nauki języka, choć już sfinansowanie kursu na prawo jazdy może być chętnie przez dziecko przyjęte. Jednak większość nastolatków, którzy wchodzą w dorosłość, ma zdecydowanie większe wymagania.

Ważnym czynnikiem w procesie wyboru prezentu na tę wzniosłą okazję są serwisy prezentowe. Wystarczy tylko popytać, o czym nastolatek marzy, a następnie zafundować mu przejażdżkę bolidem czy drifting ulicami miasta, wysłać w przestworza i opłacić samodzielny lot na motolotni czy skok ze spadochronem. A jeśli nastolatkiem, który osiąga dorosłość, jest dziewczyna, to może będzie wolała mniej ekstremalne przeżycia. Z myślą o niej można wręczyć voucher na lot widokowy nad jej miastem, kolację w przestworzach z ukochanym czy też zapewnić mile spędzone chwile w niezwykłej atmosferze w SPA.

Jeśli nastolatek ceni konkretne umiejętności, to w ramach prezentu może się nauczyć gotowania, tworzenia ozdób ceramicznych czy nauczy się, jak jeździć samochodem w trudnych warunkach atmosferycznych. Każdy z takich nieoczekiwanych prezentów na pewno będzie źródłem radości tym bardziej, że część z nich można realizować razem z ukochaną osobą, zatem ich wartość jest przez to jeszcze większa. Dla dwójki zakochanych można wybrać także niezwykle atrakcyjne wyjazdy – romantyczne, relaksujące i odprężające, a na pewno pozwalające na nawet krótki, weekendowy wypoczynek. Równie ekscytująca może być sesja fotograficzna, która już dorosłemu dziecku pozwoli podbudować wiarę w siebie i będzie stanowić wyjątkową pamiątkę na długie lata czy zakupy ze stylistką, pozwalające na wykreowanie własnego, dorosłego wizerunku.

Popularity: 1% [?]

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)