5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Różności

Fascynujące kroniki, które wskażą Ci drogę i przywrócą równowagę życiową

Submitted by on 8/04/2022 – 08:06Komentarze (0)

Od dawna fascynują Cię tematy związane z szeroko pojętą energią oraz ezoteryką? Wiesz już co nieco o numerologii, ale poszukujesz dla siebie nowych ścieżek rozwoju? Postaw na kurs czytania kronik Akaszy, który pozwoli zajrzeć Ci do swojego wnętrza i odnaleźć nowe inspiracje oraz drogowskazy. Czym właściwie są te kroniki i na czym polega ich odczytywanie? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Wejdź do tajemniczego świata kronik

Kroniki Akaszy to pojęcie, które może wydawać się dość enigmatyczne dla tych, którzy stykają się z nim po raz pierwszy. Sama geneza pojęcia wywodzi się ze starożytnego języka sanskryckiego i oznacza przestrzeń („Aka”) oraz niebo („Sa”). Jest to swoista, pierwotna substancja na którą składają się wszystkie wydarzenia, uczucia oraz myśli związane z przeszłością, teraźniejszością, jak i przeszłością osoby, której kronika podlega lekturze. Innymi słowy można powiedzieć, że kroniki stanowią swojego rodzaju archiwum naszych dusz, a dostęp do zapisanych w nich informacji to nieocenione źródło wiedzy o nas samych oraz o naszych relacjach z otaczającym nas światem. Dzięki lekturze kronik możliwe jest odnalezienie odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące najróżniejszych sfer życia: począwszy od relacji z bliskimi nam osobami, poprzez kwestie związane ze zdrowiem czy też sprawy zawodowe. Bez względu na to, który z tych obszarów interesuje Cię najbardziej, zagłębienie się w te tajemnicze księgi pozwoli Ci spojrzeć na otaczającą Cię rzeczywistość z zupełnie nowej perspektywy.

Remedium na wiele problemów

Czujesz, że zbłądziłeś w swoim życiu lub pragniesz odszukać zagubioną gdzieś równowagę? Nieustannie zadajesz sobie pytania dotyczące swojego miejsca we Wszechświecie? A może po prostu poszukujesz nowych inspiracji? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań jest pozytywna, kroniki Akaszy mogą być dla Ciebie idealnym punktem wyjścia do pracy nad sobą i poznania drzemiących w Twoim wnętrzu potencjałów. Zapisy zawarte w tych niezwykłych księgach mogą okazać się również pomocne w odkryciu drzemiących w nas blokad oraz oczyszczeniu wnętrza z trudnych emocji. Wiedza wyniesiona z seansu czytania kronik Akaszy pomoże zbudować silne relacje z otaczającym nas światem i ludźmi wokół nas, jak również odbudować i umocnić te związki, które z różnych powodów przeżywają gorszy czas. Dobrą okazją do zgłębienia wiedzy z zakresu kronik może okazać się uczestnictwo w specjalnym kursie czytania takich kronik. Dzięki połączeniu wiedzy teoretycznej z praktyką, w sposób kompleksowy zapoznasz się z tajnikami odczytywania kronik. Pozbądź się blokujących Cię ograniczeń, uwolnij drzemiące w Tobie potencjały i już dzisiaj zapisz się na jeden z kursów dotyczących czytania kronik.

Gdzie można odbyć taki kurs?

Jednym z miejsc w których prowadzone są kursy czytania Kronik Akaszy jest szkoła numerologii prowadzona przez doświadczonego numerologia Olgę N Stępińską – https://szkolanumerologii.pl/kroniki-akaszy/. Dzięki temu, że zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania, każdy zainteresowany tą fascynującą tematyką z pewnością znajdzie coś dla siebie. Podczas odczytywania zapisów z kroniki Akaszy, terapeuta / przewodnik odpowiedzialny jest za otwarcie tych wyjątkowych archiwów ludzkiej duszy i odpowiadanie na konkretne pytania zadawane przez osobę, której kronika poddawana jest aktualnie lekturze. Należy pamiętać o tym, że każda kronika ma indywidualny zapis, który stanowi archiwum konkretnej osoby.

Popularity: unranked [?]

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)