5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Różności

Klinika w Warszawie specjalizuje się w metodzie in vitro

Submitted by on 26/03/2019 – 09:03Komentarze (0)

invitrowarszawa

Metodę in vitro zaleca się parom, które starają się o potomstwo, ale dość długie i regularne współżycie okazuje się bezskuteczne. Lekarze pracujący w klinice w Warszawie, in vitro zalecają osobom, które wcześniej korzystały z prostszych procedur zajścia w ciąże, ale również nie były one owocne. Metoda ta jest najbardziej zaawansowana, ale i skomplikowana, ponieważ polega na zapłodnieniu pozaustrojowym. Zapłodnienie to odbywa się w laboratorium, wykorzystując komórki jajowe oraz plemniki, które należą do obojga partnerów lub są pozyskane z banku spermy.

Metoda in vitro dostępna w klinice w Warszawie

Jest to metoda wymagająca ogromnej precyzji i nowoczesnej wiedzy medycznej. Kiedy dojdzie do zapłodnienia komórki jajowej, wówczas embrion umiejscawiany jest w jamie macicy kobiety. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo przyjęcia się zarodka, w macicy umieszcza się zwykle dwa lub trzy embriony. Zdarzają się przypadki, kiedy wszystkie embriony się przyjmą, wówczas para zostaje szczęśliwymi rodzicami bliźniaków bądź trojaczków. Takie sytuacje zdarzają się dość rzadko, jednak warto mieć to na uwadze, decydując się na zabieg metodą in vitro. Natomiast, jeśli pierwsze przyjęcie zarodka okaże się nieskuteczne – zabieg można powtórzyć, ponieważ pozostałe embriony przechowywane się w laboratorium. Wykonując zabieg in vitro w klinice w Warszawie (więcej informacji: https://warszawa.klinikabocian.pl/oferta/in-vitro/)ma się pewność, że zabieg zostanie bezpiecznie przeprowadzany, zostaną użyte najwyższej jakości sprzęty medyczne oraz zachowane zostaną wszelkie procedury bezpieczeństwa i poufności.

Zabieg in vitro w nowoczesnej klinice w Warszawie

Klinika kwalifikująca się do najlepszych tego rodzaju ośrodków zajmują się leczeniem niepłodności oraz pomagają parom na zwiększenie się szansy zostania rodzicami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, lekarze wyróżniają się dużą umiejętnością rozpoznawania problemu oraz skutecznością proponowanych kuracji. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości z zajściem w ciążę, warto się umówić na wizytę do kliniki w Warszawie, aby lekarz przeprowadził konieczne badania oraz szczegółowo opowiedział o procesie odbywania się metody in vitro. Ze względu na to, że zapłodnienie komórek może odbywać się na wiele sposobów, zaleca się systematyczne konsultacje z lekarzem, aby dostosował on najskuteczniejsze procedury zwiększające możliwość poczęcia dziecka w odniesieniu do konkretnej pary pacjentów.

Popularity: 1% [?]

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)