5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Psychologia

10 rzeczy o twojej ex, których nie możesz powiedzieć swojej dziewczynie

Submitted by on 14/08/2009 – 09:00Komentarze (0)

byla-dziewczynaWchodząc w nowy związek z bagażem starych doświadczeń, zdarza się mężczyznom popełniać spektakularne błędy. Choć kobiety pytają swoich partnerów o ich byłe dziewczyny, o kilku rzeczach, naprawdę nie chcą wiedzieć. Sprawdź o jakich:

 1. „Była dzika i szalona – jeśli wiesz o czym mówię…”
  Takie zdanie, wypowiedziane na randce rozmarzonym wzrokiem to prosta droga do tego, aby ją rozzłościć lub zasmucić. Pierwszą jej myślą, po usłyszeniu takie opinii jest „ A JA NIE JESTEM ???”
 2. „Wyglądała jak modelka”
  Przyznanie, że twoja poprzednia dziewczyna była prześliczna, powoduje w twojej obecnej dziewczynie poczucie niepewności i zagrożenia. Kobiety są niezwykle czułe na punkcie swojej atrakcyjności i chcą być dla swoich partnerów najpiękniejsze. I choć wiedzą, że na świecie jest wiele pięknych kobiet, nie chcą wiedzieć że Ty to zauważasz!
 3. „Byliśmy uważani, za najsłodszą parę w szkolę”
  Takie zdanie, każe twoje dziewczynie myśleć, że twoja ex, była dla ciebie idealną partią. A to z kolei oznacza, że ona nie jest. I znów, po takim wyznaniu są tylko dwie opcje – zasmucisz ją, lub sfrustrujesz
 4. „Pracowała w sklepie z bielizną”
  I pewnie jeszcze miała zniżkę, prawda? Po takim stwierdzeniu, twoja kobieta zacznie w myślach przeszukiwać swoją szufladę z bielizną, w panice stwierdzając, że cokolwiek by nie zrobiła, ty i tak widziałeś już wszystko, a ona i tak nie ma szans dorównać twojej ex. Podobnie działa stwierdzenie „kiedyś kupiłem jej taki seksowny komplecik” – zwłaszcza jeśli twoja dziewczyna nie otrzymała od ciebie podobnego prezentu.
 5. „Mówi biegle w czterech językach i pracuje nad swoją drugą książką. Nie wiem jak ona znajduje na to wszystko czas”
  Twoja dziewczyna chce być dla ciebie nie tylko atrakcyjna fizycznie, ale również być dla ciebie interesującym rozmówcą. Podkreślanie sukcesów swojej ex, zwłaszcza jeśli Twoja obecna dziewczyna nie ma ich na koncie aż tak dużo, powoduje, ze zaczyna się ona czuć niepewnie”
 6. „Moi rodzice ją uwielbiali”
  No to załatwiłeś jej właśnie kupę stresu przed pierwszym spotkaniem z twoimi rodzicami. Jakby poznanie twojej matki nie było wystarczającym wyzwaniem!
 7. „Złamała mi serce”
  „A ja jestem twoim lekarstwem, tak ?!?”. To, że kobiety kochają biednych, skrzywdzonych misiów to mit! Lubimy twardych mężczyzn, którzy wprawdzie są wrażliwi – ale w stosunku do nas, a nie do swoich byłych! Złamane serce to dla kobiety sygnał, że mężczyzna może mieć problem z zaangażowaniem się w związek, może rzutować swoją ex na nas, to generalnie zdanie które mówi „uciekać, uciekać, uciekać”.
 8. „Pracowała jako striptizerka”
  „A więc lubisz gorące, roznegliżowane laski, tak? Co ty w ogóle robiłeś w takim klubie!” – właśnie pozbawiłeś się szacunku.
 9. „Spędziliśmy razem cudowne wakacje”
  Każda dziewczyna będzie zazdrosna słuchając o twoich przygodach, w których towarzyszyła ci twoja ex. Po pierwsze dlatego, ze to nie ona je z tobą dzieliła, po drugie dlatego, że każda z kobiet chce aby jej doświadczenia z partnerem były unikalne i wyjątkowe. Jak czułbyś się, gdyby twoja dziewczyna zaczęła opowiadać ci o tym, jak jej facet zabrał ją na zorbing do Nowej Zelandii, podczas gdy ty możesz zaproponować jej co najwyżej basen na Słowacji?
 10. „Moja była robiła to dokładne tak samo jak ty”
  Po pierwsze masz pewność, że NIGDY już nie doświadczysz tego co ona właśnie robi. Po drugie- ciesz się, jeśli uda ci się przeprosić ją w ciągu najbliższego tygodnia.

fot.: Brenda Lamothe Coulomme/SXC

Popularity: 2% [?]

Źródło tekstu: www.askmen.com/top_10/dating/top-10-things-she-doesnt-want-to-hear-about-your-ex_1.html

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)