5/07/2018 – 19:35 | Komentarze (0)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mentoring to brzmiące bardzo nowocześnie słowo określające osobisty rozwój, który wydarza się w przestrzeni partnerskiej relacji pomiędzy uczniem a jego nauczycielem czy mistrzem. Taki sposób kształtowania własnej osoby znany jest jednak …

Czytaj cały artykuł »
Problemy

Bolączki codzienności. Problemy małe i duże, z którymi styka się każdy z nas.

Psychologia

Psychologia codzienności. Praktyka, teoria, wpływ psychologii na nasze życie.

Twórczość

Literatura, poezja, malarstwo, fotografia, kreatywność.

Uczucia

Świat uczuć, emocji, miłości. To one kierują naszym życiem.

Wizualizacje

Artykuły z dodatkiem filmu video bądź muzyki.

Emocje » Wizualizacje

Jak być teściową z piekła rodem?

Submitted by on 1/05/2009 – 21:45Komentarze (1)

tesciowaTwoja synowa Cię uwielbia? Twój zięć bez okazji kupuje Ci kwiaty? Jak możesz tak rujnować budowany przez lata wizerunek teściowej z piekła rodem! Zastosuj się do porad i zostań teściową z piekła rodem!

1. Przychodź do domu swojej synowej wtedy, kiedy chcesz, bez zapowiedzi.
W końcu masz prawo wiedzieć czy Twojemu synkowi nie dzieje się krzywda, czy jest dobrze odżywiony i założył ciepłe skarpetki. Poza tym, teściowej synowa powinna okazywać szacunek, co oznacza ugaszczanie cię w każdej możliwej sytuacji.

2. Doradzaj synowej
Porady dawkuj ostrożnie – nie więcej niż 12 dziennie. Nie czekaj na to, aż synowa sama poprosi Cię o radę – przecież na pewno chce, tylko się krępuje. Szczególnie cenne są rady dotyczące życia seksualnego i postępowania z mężem.

3. Zwracaj uwagę na to, jak wygląda Twoja synowa.
Jeśli ma źle dobraną bluzkę – powiedz jej to, jeśli kiepski kolor włosów – kup jej farbę do włosów, jeśli zbyt mocny makijaż, powiedz jej co sądzisz o lafiryndach. Pamiętaj – zawsze znajdzie się coś do poprawy. Jeśli jednak Twoja synowa wygląda perfekcyjnie, pod żadnym pozorem nie mów jej tego – od tego ma męża.

4. Kupuj prezenty odzieżowe
Najlepiej od razu kupować po dwie sztuki tej samej części garderoby. Jeśli synowa wybierze na wizytę u Ciebie jeden sweterek z dwóch, który jej dałaś, rozpłacz się pytając dlaczego ten drugi jej się nie podobał. Jeśli nie założy żadnego masz święte prawo się obrazić.

5. Wychowuj swoje wnuki
Zajmuj się wnukami tak jak Ty uważasz za stosowne – w końcu wychowałaś syna, który znalazł sobie partnerkę, prawda? Nie mogłaś więc popełnić błędów wychowawczych.

6. Pomagaj synowej w pracach domowych
W wolnych chwilach pomagaj synowej. Szczególnie cenione są: sprzątanie szafki z bielizną synowej (przy okazji możesz powyrzucać te wszystkie majtki ze sznurków i włożyć do szuflady ciepłe pludry nabyte w prezencie), gotowanie (nie ma to jak dobra zupka od mamusi – syn na pewno się ucieszy) oraz mycie łazienki (musisz chronić syna przed zarazkami)

7. Dzwoń do swojego dziecka przynajmniej 34 razy dziennie
Nawet jeśli mieszkasz nieopodal i codziennie odwiedzasz swojego syna, nie możesz zaniedbywać kontaktu telefonicznego. W dobrym tonie jest przynajmniej 5 telefonów – przed pracą, po pracy, w trakcie obiadu, w trakcie wieczornego filmu oraz na dobranoc.

8. Bądź czujną obserwatorką
Jeśli Twoja synowa wygląda na zadowoloną i szczęśliwą, możesz zacząć podejrzewać że coś się święci. Przecież mając taką teściową jak Ty na pewno nie byłaby taka radosna. Jeśli kilkudniowa obserwacja nie potwierdzi jej romansu, wynajmij prywatnego detektywa.

Popularity: 2% [?]

Komentarze (1) »

Dodaj komentarz!

Bądź miły. Pisz poprawnie. Nie spamuj :)